ŞİRKET GENEL BAKIŞ

Impala Grup

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. Referanslarımız ve köklü geçmişimiz ile müşterilerimizi güvenle ev sahibi yapmaktayız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Vizyonumuz

Müşterilerini, yatırımcı ve çalışanlarını tatmin eden, mevcut gayrimenkul ihtiyaçlarını doğru projelerle karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedefleyen Impala Grup, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlarken, konut sahiplerinin satış sonrası ihtiyaç ve isteklerini karşılamayı amaç edinmiştir.

Çevreye ve kanunlara saygılı tutumlarla ilerlerken koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak, her projede malzeme, tasarım ve işçilik kalitesini en yüksek seviyede tutarak ileri teknolojilerle deprem yönetmeliğine uygun güvenli yaşam alanları sağlamak Impala Grup'un hedefleri arasında yer alır.

Misyonumuz

Müşterilerimize , adil ve piyasada rekabet edebilir fiyatlar üzerinden en üstün kalitede inşaat hizmetleri sunmaktır. Dakik, detaylara önem veren ve hizmet odaklı yaklaşımlarımızla tüm alanlarda sağlanan müşteri memnuniyeti ile başarıya ulaşmış tekrara ve yönlendirmeye dayanan iş vasıtasıyla şirketimizin uzun ömürlü olmasını sağlamak. Motive, esnek ve işine odaklanan ekipler istihdam ederek ve destekleyerek yüksek kalitede, uygun maliyetli projeler teslim etmek. Tedarikçilerimizle, alt yüklenicilerimizle, meslek kuruluşları ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde profesyonellik, dürüstlük, doğruluk ve adaleti en yüksek seviyede sürdürmek

Sosyal Sorumluluk

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda "değer yaratma" misyonuyla hareket eden ederken, topluma karşı üstlendiğimiz görevlerin bilinciyle sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktayız.Eğitim ve çevreye yaptığımız yardımlarla daha iyi bir toplum, daha iyi bir gelecek ve daha iyi yaşam alanları yaratmayı hedeflemekteyiz.Bölgemizde bulunan eğitim kurumlarının teknik donanım ve malzeme gibi pek çok konuda eksikleri bulunduğunun bilincindeyiz. Eksiklerin giderilmesi için eğitim projelerimizle destek olmaktayız.Evrensel ve ulusal değerlere sahip çıkarak gelecek nesillere katkıda bulunmak için aralıksız çalışmaya devam etmekteyiz.

IMPALA İLKELERİ

image description

LOKASYON

Impala; yatırımcılarına, şehrin tam merkezinde olmanın ayrıcalığını yaşatır.

image description

KALİTE

Impala; yatırımcılarına, kaliteli malzemelerle inşa ettiği lüksün konforunu yaşatır.

image description

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Impala; yatırımcılarına, memnuniyetleri için, satış sonrası desteği de sunar.

image description

TEKNOLOJİ

Impala; yatırımcılarına, her geçen gün yenilenen teknolojiyi modern yaşam alanlarında kullanarak yaşatır.

image description

KAZANÇ

Impala; yatırımcılarına, her yıl değeri artan lokasyonlardaki projeleriyle daima kazanç fırsatı sunar.

image description

YAŞAM MİMARLIĞI

Impala; yatırımcılarına, ihtiyaçlara cevap verebilecek çeşitlilikteki projeleriyle özgün tasarımlarda bir yaşam sunar.

image description

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Impala; yatırımcılarına, projecilik anlayışına öncülük eden her biri çevreye ve doğaya saygılı, yeşili ve maviyi önemseyen özgün konut projeleri sunar.